Login

Blog

2009 Yazı Ve 3 En İyi Aksiyon Filmi

2009 Yazı Ve 3 En İyi Aksiyon Filmi

Aksiyon filmleri aç?s?ndan 2009 yaz? adrenalinli geçecek. Bu sene gösterime girecek üç film var. Transformers: Revenge of the Fallen ve Terminator Salvation devam filmi iken G.I. Joe: The Rise of Cobra tamamen yeni bir film! Eğer aksiyon ve görsel efekleri seviyorsanız bu filmleri kaçırmayın derim! Filmlerin gösterim tarihi, web siteleri ve fragmanları işte burada!

Transformers: Revenge of the Fallen (2009) / Transformers: Yenilenlerin İntikamı

Tür: Aksiyon, Macera, Bilimkurgu
Gösterim Tarihi: 26 Haziran 2009

Konusu

“Transformers: Revenge of the Fallen”, 2007 yılında izleyicinin büyük beğenisini kazanan ilk “Transformers”ın devamıdır...

İnsanoğlunun Autobotlar ile Decepticonlar arasındaki savaşın ortasında kalmasını anlatan filmin yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi yine Michael Bay üstlenirken, prodüksiyon amirliğini Steven Spielberg yaptı.

Başrollerinde Shia LaBeouf – Megan Fox ikilisinin bir kez daha kamera karşısına geçtiği ikinci filmde izleyiciler daha fazla robotla tanışırken maceranın boyutları, başta Mısır olmak üzere daha çok ülkeye yayılacak...

Sam Witwicky (Shia LaBeouf), Transformers’ın kökenleri ve dünya üzerindeki tarihçesi konusunda yeni detaylar keşfeder. Topladığı bilgiyi ele geçirmek isteyen şeytani ruhlu Deceptionlar onun peşindedir. En büyük mücadele, Mısır’daki Giza piramitlerinde gerçekleşecektir. Çünkü aranan tapınak bu bölgededir.

Dış Bağlantılar

Transformers: Revenge of the Fallen Web Sitesi
Transformers: Revenge of the Fallen IMDB Profili

Fragman/Trailer


G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) / G.I. Joe: Kobranın Yükselişi

Tür: Aksiyon
Gösterim Tarihi: 7 Ağustos 2009

Konusu

80 li yılların ünlü cizgi kahraman amerikan birliği G.I. Joe artık bir film, G.I.Joe dünyayı ele geçirmeye çalışan kötü güç kobralara karşı mucadele ederek dünyayı kötülüklerden korumaya çalışacaktır.

Dış Bağlantılar

G.I. Joe: The Rise of Cobra Web Sitesi
G.I. Joe: The Rise of Cobra IMDB Profili

Fragman/Trailer

Terminator Salvation (2009) / Terminator Kurtuluş

Tür: Aksiyon, Macera, Bilim-kurgu, Gerilim
Gösterim Tarihi: 5 Haziran 2009

Konusu

Yıl 2018.

Mahşer Günü gelip, modern uygarlığı yıkarak geçti. Bir Terminatör ordusu kıyamet sonrası dünyada kol geziyor, terk edilmiş şehirlerde ve çöllerde saklanan insanları öldürüyor ya da yakalıyor. Ama hayatta kalan insanlardan oluşan küçük grupların organize olarak kurduğu Direniş hareketi, yeraltı sığınaklarında saklanıyor ve fırsat bulduğunda kendilerinden sayıca çok üstün düşman kuvvetlerine vuruyor.

Terminatörleri kontrol eden Skynet, 14 yıl önce bilinç kazanmış ve bir anda yaratıcılarına baş kaldırıp habersiz dünyaya nükleer kıyımı getirmiş bir yapay zekâ.

Mahşer Günü'nün geldiğini gören yalnızca bir kişi var. Kaderi, insanlığın kaderiyle bağlantılı olan tek kişi: John Connor (Christian Bale).

Dünya şimdi Connor'un hayatı boyunca uyarıldığı geleceğin eşiğinde. Ama yepyeni bir şey, insanlığın bu savaşta bir şansı olduğuna dair inancını sarstı: bu garip, yeni dünyada uyanmadan önce son hatırladığı, idam sırasını beklemek olan Marcus Wright'ın (Sam Worthington) ortaya çıkışı.

Connor, Marcus'un güvenilir biri olup olmadığına karar vermek zorundadır. Ancak Connor ve Marcus, Direniş'i tamamen bitirmek için yeni stratejiler geliştiren Skynet'in bitmek bilmeyen saldırılarına karşı koyabilmek için ortak bir zeminde durmalı, Skynet'e sızıp düşmanla yüz yüze gelmelidirler.

Dış Bağlantılar

Terminator Salvation IMDB Profili

Fragman/Trailer